Sprzęt

dsc_00213

Szanowni Państwo, sprzęt na jakim pracuję, to najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Aktualnie jestem w stanie nagłośnić i uświetnić każda salę na terenie Podkarpacia oraz poza jego granicami. Dysponuję nagłośnieniem renomowanych firm, które od wielu lat zajmują się produkcją profesjonalnego sprzętu.  W chwili obecnej pracuje na kolumnach firmy PEAVEY, JBL i LDM a do napędzenia wykorzystuję końcówki mocy ADS lub PMP. Jest to sprzęt który w sposób zadowalający nagłaśnia każdą salę, a także imprezy plenerowe do 1000 osób. Łączna moc mojego sprzętu którym dysponuję to ponad 5.000 Watt.

1444806507135

Muzyka w moim przypadku jest odtwarzana z cd player’a renomowanej firmy PIONEER lub DENON. Od kilku miesięcy używam tez kontrolera  firmy Denon.  Są to firmy które od wielu lat trudnią się produkcją odtwarzaczy cd, przez co sprzęt jest bardzo wysokiej klasy, wygodny w obsłudze i niezawodny.

1451937446768

Do państwa dyspozycji oferuję również oświetlenie, to typowo dyskotekowe, jak i sceniczne. Oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę na imprezie tanecznej. W przypadku każdej imprezy, począwszy od wesele, przez imprezę firmową do imprezy plenerowej wykorzystywane jest inne oświetlenie. Dobranie odpowiedniego oświetlenia jest bardzo ważną sprawą, ponieważ to ona wprowadza często odpowiedni nastrój na sali. Oświetlenie nie może nikomu z bawiących się przeszkadza ani razić. Na każdej imprezie staram się przygotować oświetlenie w taki sposób aby dobrze była oświetlona scena i parkiet taneczny. Niedopuszczalne jest aby osoby siedzące czuły się niekomfortowo z powodu oświetlenia, które im przeszkadza w biesiadowaniu, rozmowie czy obserwowaniu co się dzieje na parkiecie.

Wszystkie światła /par 56, par 64, laser, światła dynamiczne, skanery i głowy ruchome/ są sterowane przez sterownik DMX co sprawia że światła tworzą jedną całość i dobrze się prezentują.

20171230_143044

W mojej ofercie proponuję Państwu również wykorzystanie sprzętu multimedialnego.

Sprzęt ten głównie wykorzystuję do KARAOKE. Aktualnie jest to bardzo modna forma wykorzystywana na imprezach, zarówno weselach, imprezach firmowych jak również imprezach plenerowych. Na każdą imprezę mogę przygotować na Państwa życzenie projekcie multimedialną. Taka projekcję wykonuję w oparciu o Państwa materiały i w ścisłym porozumieniu z organizatorem imprezy, konferencji, festynu czy też dyskoteki.

 Na każdą imprezę staram się dobrać odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników, rodzaj imprezy i miejsce. To wszystko ustalane jest zawsze z organizatorem na spotkaniu.

dsc_00372

Szanowni Państwo, tak do Państwa informacji jestem członkiem DJ PROMOTION, posiadam legitymację członkowską a muzyka odtwarzana na imprezach prze zemnie prowadzonych jest legalna.

logo