Księga gości

blog_qf_4822699_7411083_sz_ksiega_gosci

Drodzy Państwo, uprzejmie informuję, że wszystkie komentarze są pisane przez moich klientów,

natomiast ja wklejam komentarze w NIEZMIENIONEJ FORMIE do księgi gości.

pozdrawiam, Marek

 

Małgosia i Mateusz, 2 czerwca 2018 roku, Pałac w Olszanicy.
DJ Marek wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w obsłudze muzycznej naszego wesela. Zabawy dla gości były zorganizowane ze smakiem i zgodnie z tym co ustaliliśmy na spotkaniu przed weselem. DJ wprowadził także super atmosferę na naszym weselu, a nasi goście i my bawiliśmy się świetnie.
 Pozdrawiamy i dziękujemy!

Sabina i Adam – Bieszczadzka Ostoja – Hoszów k. Ustrzyk Dolnych 23-09-2017

DJ Marek od pierwszego spotkania pełen pozytywnego nastawienia, pełny luz i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Człowiek bardzo pozytywny, uśmiechnięty, zarażający uśmiechem, dający ciekawe pomysły ale również otwarty na propozycje. Dj któremu uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy :-) pełny profesjonalizm. Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni, tym bardziej ze przez cały czas parkiet był pełen ludzi. Każdy z gości bardzo miło wspomina nasze wesele dzięki niemu. Jeśli ktoś chce się dobrze bawić na swoim weselu to DJ Marek jest tego gwarancja. Pozdrawiamy serdecznie i bardzo dziękujemy. SABINA I ADAM SOKOŁOWSCY

 

Justyna i Grzegorz – 22 października 201 7 – Pobiedno

Dziękujemy za super zabawę :)

 

Studio Kamart – Bieszczadzka Ostoja – Hoszów k. Ustrzyk Dolnych – 23.09.2017 r.

Studio Kamart miało przyjemność współpracy na weselu z DJ Marco. Z czystym sumieniem możemy go polecić każdemu, kto nie tylko chciałby mie4c dobrego wodzireja na swojej imprezie, ale także pobawić się przy dobrej muzyce. Jest to odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.

Gorąco polecamy.

 Alicja i Dawid – 13.08.2017 – Restauracja Alta w Brzozowie

Pan Marek prowadził nasze poprawiny 13.08.2017. Bardzo Go polecamy za profesjonalizm, dobry sprzęt i poprowadzenie zabawy aby zadowolić każdego tańczącego gościa dobrze dobierając muzykę i jej różne style. Nasi gości bawili się świetnie i miło wspominali zabawę. Dj Marco będzie przez nas polecany wszystkim którzy będą szukać Dj’a na imprezy i wesela.

Dziękujemy ! 😊 Alicja i Dawid” Pozdrawiamy serdecznie

 

Ewelina i Waldek – Hotel Ewka 26 sierpień 2017 r.

Jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę i przede wszystkim świetną muzykę, dzięki której nasi goście z zadowoleniem i uśmiechem na twarzy wspominają wesele co oczywiście jest Twoją zasługą. Gdybyśmy mieli polecić innym to tylko Ciebie – tylko Marek !!

Dziękujemy i pozdrawiamy Ewelina i Waldek!! :)

Dariusz i Magdalena – 12 sierpień 2017 r. – Dom Ludowy Tarnawa Górna.
Marek profesjonalnie obsłużył nasze wesele. Pomimo małego przyjęcia, wszyscy bawili się świetnie.
Muzyka bawiła zarówno osoby starsze, jak i młode. Wspaniały wodzirej, który swoim dialogiem potrafi każdego rozbawić i „wyciągnąć” na parkiet.
Wszyscy goście chwalili jego pracę oraz cieszyli się, że wybraliśmy właśnie jego.
Jeśli szukacie DJ-a na wesele, to tylko Marek !!

 

Ania i Łukasz 6 sierpień 2017 r. Restauracja Elwit w Krośnie

Marek jest mega sympatyczny i potrafiący podnieść całą sale na parkiet! Polecamy Ania i Łukasz

 

Patrycja i Marcin – 1-2 lipca 2017 r. Restauracja Szelc w Lesku

DJ Marek zagrał na naszym weselu i dla młodych i dla starych…a o to chyba chodzi, by muzyka łączyła pokolenia…😉 Polecam wszystkim zamierzającym dobrze się bawić przy okazji różnych imprez tego Pana!!! Oby tak dalej!!! 😉

 

Miłosz i Ładniejsza Połowa 😉  – 6 maja 2017 r. – Restauracja Bartek w Sanoku

Nasza ocena pracy DJ Marka to piątka z plusem wszyscy fajnie się bawili, dobra organizacja i super sprzęt, do tego bardzo fachowo i rzetelnie podszedł do tematu, wszystko zgodnie z ustaleniami Polecamy!

 

Ewa i Piotr – 29 kwietnia 2017 r. Hotel Lech – Siedlec k/ Krakowa

Serdecznie polecamy usługi Pana Marka!

Doskonała oprawa muzyczna wesela, perfekcyjnie przeprowadzone oczepiny oraz inne zabawy weselne. Odpowiednio dobierany repertuar muzyczny dostosowany do osób, które aktualnie znajdowały się na parkiecie. W sytuacjach niepewnych (podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) Pan Marek rozumiał nas bez problemu.

Serdecznie Polecamy!

Ewa i Piotr

 

Paweł i Ela 22 września 2016 r. – restauracja Szelc w Lesku

Marek  spisał się na 100%!! Wszyscy Goście weselni bawili się doskonale. Było dużo niespodzianek od Gości i Marek fantastycznie się do nich dostosował. Muzyka super, genialne zabawy weselne, świetna współpraca. Polecamy !!!!!!!Paweł i Ela. ps. Mamy nadzieję, że jeszcze na jakiejś imprezie się spotkamy :)

 

MONIKA I TOMASZ – 8 październik 2016 r. – karczma Forest – Bircza

Pan Marek prowadził nasze wesele, 8 10 16 …Profesjonalista w 100 %,od naszego wejścia na sale po ostatnią piosenkę było perfekcyjnie ..Świetny dobór muzyki, goście bawili się wyśmienicie, spełnił oczekiwania gości od najmłodszych do najstarszych!!! DJ MARCO rozbawił wszystkich nawet moją 80 – letnią babcie,która była na wielu weselach ale na tym bawiła się najlepiej.

polecamy WSZYSTKIM, NIE MOGLIŚMY LEPIEJ TRAFIĆ…

DZIĘKUJEMY ,,,MONIKA I TOMASZ,,,

 

Arleta i Piotrek – 24 wrzesień 2016 r. Hotel Ewka – Myczków

Polecamy każdemu DJ Marca do oprawy muzycznej wesela!! Nasi goście( bez względu na wiek) byli zachwyceni. Zabawy dobrane ze smakiem i wyczuciem!! 100% profesjonalizmu, 101% zadowolenia !!! Dziękujemy Marku !!! Arleta i Piotrek

 

Magdalena i Marcin – 17 września 2016 r. restauracja Dziedzic Pakoszówka  k. Sanoka

No to piszemy jak było naprawdę.

Wyśmienita zabawa pełna profeska dla młodego i starego coś dobrego wodzirej jakich mało cały parkiet bawił.

Polecamy !!!

Martyna i Piotr – 6 sierpień 2016 r. – Pensjonat Gawra k/Leska

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Muzyka idealna dla starszego i dla młodszego pokolenia. Wszyscy byli zachwyceni! Z przyjemnością będziemy polecać wszystkim znajomym!”

Dzięki jeszcze raz!

Lidia – Dworek Sanocki 13 sierpnia 2016 r.
Z ogromną przyjemnością możemy polecić DJ MARCA, który niesamowicie poprowadził oprawę naszego przyjęcia weselnego. Muzyka dobrze dobrana zarówno dla młodych jak i dla starszych. Każdy z naszych gości bawił się bardzo dobrze. Polecamy i jeszcze raz dziękujemy: )

 

Ania i Michał- 10 lipiec 2016 r. Atrium Polańczyk

Marku dziękujemy za profesjonalne podejście do naszych poprawin. Zarówno my jak i goście weselni bawili się świetnie. Jeszcze raz dziękujemy Marku :)

Ania i Michał

 

Judyta i Marcin – 18 czerwiec 2016 r. restauracja Szelc w Lesku

Marku dziękujemy Ci za poprowadzenie naszej imprezy w tak ważnym dla nas dniu. Zarówno my jak i goście weselni bawili się super: )

 

Ewa & Arek – 21 maja 2016 r. – Zajazd Gielarek – Grębów . Tarnobrzega

Od nas trzy słowa -niesamowity, mega pozytywny, nie do zastąpienia-
Marku dziękujemy Ci za prowadzenie naszego wesela za cudowną zabawę i niezapomniane emocje i chwile. Dzięki wielkie za wszystko.
Ewa & Arek

Pozdrawiamy :)

 

Agnieszka i Piotr – 1.08.2015r. 

Pałac Biesa w Olszanicy

Marku, dziękujemy Ci bardzo za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Sprawiłeś, że wszyscy goście wspominają je bardzo pozytywnie. W Twoim repertuarze pojawiały się kawałki znane zarówno młodszym jak i starszym gościom, co sprawiło, że każdy czuł się na parkiecie komfortowo. Z uśmiechem na twarzy wspominamy prowadzone przez Ciebie zabawy weselne.

Dziękujemy za profesjonalną obsługę muzyczną !!!

Polecamy serdecznie Agnieszka i Piotr   

 

Julita i Tomasz, Przysieki dnia 24.10.2015 r.

Marku dziękujemy Ci za wspaniałą współpracę. Za Twoje zaangażowanie i pasję, które widać na każdym kroku.  Ująłeś nas nie tylko swoim profesjonalizmem, ale również pogodą ducha i wyjątkową umiejętnością zjednywania  sobie ludzi.  W dniu tak wyjątkowym dla nas, ale i trzeba przyznać, nieco stresującym, potrafiłeś stworzyć niezwykle miłą  atmosferę i dobrą zabawę. DJ MARCO sprawdził się w 100%, sprawił, że na parkiecie byli wszyscy goście starsi, młodsi i bawili się  rewelacyjnie. Potrafił rozbawić wszystkich bez względu na wiek – uważamy, że jest to jego ogromną zaletą.  Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto chce mieć świetną, niezapomnianą zabawę na swoim weselu.  Muzyka taka, że nóżki same się rwą do tańca, a co najważniejsze dostosowana do gości. W skali na 5, stawiamy 10;-) Pozdrawiamy, Julita & Tomek

Sabina, Milenka i Rysio – 17.10.2015 r. 

– Tyrawa Wołoska

Zarówno my Para Młoda jak i Nasza córeczka Milenka dziękujemy Ci Marku za wspaniałą oprawę muzyczną Naszego Wesela.

Choć braliśmy Cię w „ciemno”, bo nigdy nie widzieliśmy Cię w „akcji” – teraz wiemy, że był to strzał w 10 !!!

Muzyka była dostosowana do każdego uczestnika wesela” małego, dużego jak i starszego. Zabawy poprowadzone podczas imprezy przysporzyły wiele śmiechu i radości – zwłaszcza ta z wątkiem piła” moja – twoja”.

Na pewno będziemy Cie polecać zarówno naszym znajomym jak i obcym

Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY i pozdrawiamy

Justyna i Marcin – 4 października – Besko

Dziękujemy za wspaniałą zabawę na naszych poprawinach. Impreza poprowadzona przez Marka była świetna i nie zapomniana!!! Zarówno my jak i wszyscy goście jesteśmy bardzo zadowoleni! Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych weselach/poprawinach:)

Pozdrawiamy:-)))

 

Iwona & Konrad 26.09.2015 r.

Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Pod Platanem Sędziszów Małopolski

Marku,

Było to nie pierwsze wesele na którym bawiliśmy się z Twoim udziałem. Dlatego wybór był tylko jeden – Dj Marco!! Dziękujemy Ci bardzo gorąco za obsługę naszego wesela. Twój profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego z gości to z pewnością Twój atut w branży. Goście byli bardzo zadowoleni a przy tym świetnie się bawili-a przecież o to nam chodziło:) Po tak udanej imprezie pozostały tylko wspomnienia i wspólna fotka (uff w końcu się udało ją zrobić :P).

Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJE i do zobaczenia!:):)

 

Aga i Maciek – Restauracja Szelców Lesko – 22 sierpnia 2015 r.
Dziękujemy za super zabawę:):)Wesele było niewielkie, ok 40 osób, i na dodatek towarzystwo mieszane, ale Dj Marek stanął na wysokości zadania! Dawał kawałki młodzieżowe, jak i Krzysztofa Krawczyka, Bajmu – co podobało się seniorom. Super prowadził różne „wężyki, pociągi” po sali itd.
Muzyka i oświetlenie były idealnie dobrane, dzięki czemu bawiliśmy się do białego rana!
Polecamy i pozdrawiamy Aga i Maciek

 

Ania i Tomek 15 sierpnia 2015 Sanok-Zabłotce

DJ Marco to świetne rozwiązanie na przyjęcie weselne !

Świetna zabawa do samego rana, muzyka odpowiednia dla Wszystkich !

Profesjonalna obsługa i wszystko według „zaplanowanego przez Młodych scenariusza”.

W Naszym uznaniu DJ Marco to najlepsza alternatywa na Wesele ! I nie tylko.

My bawiliśmy się z Markiem 2 dni i było szaleństwo :)

Szczerze polecamy.

Dziękujemy Bardzo! Było SUPER!! Może powtórzymy ? :)
Paulina i Janek – 30 maja 2015 – Olchowiec – Ostoja Spokoju Super DJ! Spoko muza i świetny kontakt z klientem! Polecamy!  pozdrawiamy Paulina i Janek:)      

 

Dominika I Radoslav. – restauracja Szelc w Lesku – 18 lipca 2015   Panie:) Marku chcielibyśmy podziękować za wspaniała zabawę, profesjonalna obsługę,  i super spędzony czas na naszym weselu. Jeżeli ktoś szuka Dj-a na wesele to tylko Marek pozdrawiamy Dominika I Radoslav.

 

Gosia i Piotrek – Hotel Bona Sanok 27.06.2015 r. Super zabawa, świetna muzyka, zadowoleni goście, profesjonalna obsługa muzyczna. Polecamy serdecznie Gosia i Piotrek.      

 

Ewelina i Mirek 13.06.2015 r. – Hotel Twist Krosno Marku, Dziękujemy za profesjonalną obsługę muzyczną naszego wesela!! Było pięknie! Na parkiecie szaleli młodzi i starzy, rozkręciłeś wszystkich bez wyjątku. Fajne zabawy – co ważne – z zachowaniem dobrego smaku. Szczerze polecamy wszystkim, którzy poszukują doświadczonego DJa! Na weselu, które prowadzi Marek nic nie jest kwestią przypadku:) Pozdrawiamy Cię Marku serdecznie

 

Kasia & Krystian 

6 czerwiec 2015

Chutor Kozacki Łukowe

Serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczna naszego wesela, zarówno my jak i nasi goście byli i są nadal bardzo zadowoleni… mile wspominają zabawy i nadal nucą piosenki. Jeszcze raz z całego serducha dziękujemy za muzyczkę, zabawy oraz za pokaz naszego filmiku. Polecamy wszystkim :):) Pozdrawiamy

Ania i Michał Lesko 24.05.2015 – Restauracja Szelc – Lesko „Bardzo serdecznie dziękujemy za świetna oprawę muzyczną naszej imprezy.  Super zabawa, dobra muzyka i pełen profesjonalizm!  Pozdrawiamy i polecamy wszystkim młodym. 
Paweł i Ania – 27 grudnia 2014 r restauracja Bartek w Sanoku
Praca Pana Marka jak najbardziej pozytywna , pełen profesjonalizm z jego  strony, wszyscy goście weselni byli zadowoleni. Gra muzykę dopasowaną do każdego pokolenia , wprowadzając do tego elementy zabaw oraz konkursów :-) .  Jest otwarty na każde propozycję oraz doradza w wyborze repertuaru. Naprawdę gorąco polecamy Marka bo jest naprawdę dobry w tym co robi i nie zawiedzie na pewno nikogo.   

 

Asia i Krzysiek – 5.10.2014 – Kostarowce

Panie Marku, zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni efektami Pana pracy na poprawinach. Zabawy prowadzone były bardzo profesjonalnie i ze smakiem.
Muzyka natomiast dostosowana do oczekiwań gości.
Śmiało polecamy wszystkim Pana usługi, ponieważ jest to gwarancja udanej zabawy !!!
Szczególnie dziękujemy za wyrozumiałość. :)
Pozdrawiamy Aśka i Krzysiek

 

Anita i Konrad – Hotel Bona – Sanok – 9 sierpień 2014 r.

Mega wesele! zabawa przednia! DJ pierwsza klasa! W błyskawicznym tempie rozkręcił imprezę i utrzymał ją do białego rana.

Goście weselni zachwyceni! Czego chcieć więcej Dziękujemy za wspaniałą zabawę !!!

 

Danuta & Roderick – Sanok, 18.10.2014 – Hotel Bona w Sanoku

Panie Marku dziękujemy w imieniu własnym oraz naszych gości za udane przyjecie.

Profesjonalizm, mila atmosfera, świetna oprawa muzyczna jak i dostosowanie się do naszych oczekiwań  zostały docenione przez wszystkich.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy powodzenia!!

The entertainment you provided for our wedding reception exceeded our expectations. The mix of current and less modern dance music suited our congregation of mixed generations very well. A good time was had by all.

We would not hesitate to recommend your services to your other potential clients.

 

Magdalena i Dawid – Dworek Sanocki – 16.08.2014

Dziękujemy Marku za świetne zorganizowane wesele. Goście byli zachwyceni, i my również. Z pewnością będziemy Ciebie polecać wszystkim naszym znajomym. 
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy:)). 
Do zobaczenia!!
Anna – Kasztel na Ursynowie, Łowisko k. Kamienia 14.09.2014  

Cała obsługa muzyczna była po naszej myśli :) świetne kawałki dla każdego, wszyscy się wybawili. I bardzo dużo osób chwaliło nasz wybór. Jak byśmy mieli jeszcze raz wybierać orkiestra czy DJ, to zdecydowanie DJ Marek, ani chwili zawahania:)Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy.

Pozdrawiam serdecznie Ania
Sabina i Krzysiek 6 września 2014 r – Sędziszów Małopolski

Hej Marek :)

Po weselu oczywiście czujemy się super, ze strony gości nie było żadnych negatywnych uwag, wszyscy bawili się zarąbiście i większość była zaskoczona, że DJ na weselu potrafi tak super poprowadzić zabawę. Nawet starsze osoby mówiły ze byłeś lepszy od niejednego zespołu :) Zabawy prowadziłeś naprawdę z jajem. To tak między nami :)

A teraz opinia :)

„Jesteśmy naprawdę zadowoleni i nie mamy żadnych wątpliwości, że wybór DJ – Marco był strzałem w dziesiątkę :) Prowadzenie zabaw świetne. Bardzo bogaty repertuar i piosenki dla każdego. Nikt się nie nudził, wszyscy mega zadowoleni zarówno starsi jak i młodsi (nawet babcia powiedziała, że  Dj – Marco jest dużo lepszy od niejednego zespołu) . Wszystko odbyło się dokładnie tak jak zostało ustalone przed weselem. Szczerze polecamy Dj-a Marco ponieważ oprawa muzyczna i poprowadzenie całej zabawy na naszym weselu było mega profesjonalne a sam Dj – Marco – bardzo sympatyczny, zabawny i konkretny gość :) Pozdrawiamy i z czystym sumieniem polecamy, Sabina i Krzysiek, 06.09.2014 :)

Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy :)

Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym i zawodowym :)

Pozdrawiamy, Sabina i Krzysiek

 

Kasia i Tomek Majkowscy – 7 września 2014 r – Sędziszów Małopolski

Cześć Marku!

Powoli się ogarniamy choć jeszcze jesteśmy w proszku.

Jeśli chodzi o wesele to było niesamowicie! Nie przypuszczaliśmy, że wszystko tak fajnie wyjdzie i tylko szkoda, że impreza tak wcześnie się skończyła. Ale mimo to i tak było super, no i noc poślubna mogła dłużej trwać :) Bardzo Ci dziękujemy za cudowną zabawę, wszyscy byli pod wrażeniem naszego „grajka”! I rodzice, i goście i nawet obsługa lokalu. Tata się przekonał do jednoosobowej orkiestry w postaci Twojej osoby i też się wybawił 😉 Jedyne co nam pozostało to piękne wspomnienia!

A największym mankamentem jest to, że nie mamy wspólnego zdjęcia!!!

Jeszcze raz ogromne dzięki za wszystko i serdecznie pozdrawiamy!!

Kasia i Tomek Majkowscy 😉

 

Edyta i Marcin 23 – 24 sierpnia 2014 r. – Bieszczadzka Ostoja – Hoszów

Według Nas najlepszy Dj na podkarpaciu.

Polecamy wszystkim bardzo gorąco!!! Nasi goście weselni byli pod wielkim wrażeniem i bawili się super!!!

 

Marlena i Łukasz- 26.07.2014 – Zahutyń

Bywając na różnych weselach w przeszłości wraz z narzeczoną i mając porównanie w zabawie weselnej wraz z zespołem i wodzirejem koniecznie chcieliśmy, aby na naszym weselu o oprawę muzyczną zadbał DJ. Choć do Marka ego bardziej pasuje określenie wodzirej. Wszelkie wątpliwości związane z wyborem tak ważnej funkcji jaką jest oprawa muzyczna zostały rozwiane wraz z pierwszym tańcem. Wesele dzięki Dj’ owi/ wodzirejowi Markowi emu przebiegło znakomicie. Goście oraz my jako para młoda byliśmy bardzo zadowoleni i żałujemy tylko, że wesele wraz z poprawinami trwało tak krótko. O tym jak bawili się nasi goście na weselu świadczy fakt, że w niedzielę na poprawinach, na których również grał Marek nikt nie miał siły tańczyć, choć oczywiście nie obyło się bez delikatnych podrygów na parkiecie. Bez dwóch zdań polecamy Marka ego jako profesjonalistę, który gra muzykę dla każdego a zabawa wraz z nim jest wyśmienita. Dzięki niemu nasze wesele było takie jak je sobie wymarzyliśmy. Współpraca oraz podejście do klienta idealna. Dodatkowym atutem jest cena za usługę, która jest nieporównywalna z innymi wodzirejami oraz zespołami w regionie. NAWET MOJA TEŚCIOWA, KTÓRA BYŁA SCEPTYCZNIE NASTAWIONA DO DJ NA WESELU, DO TEJ PORY JEST ZACHWYCONA SPOSOBEM W JAKI MAREK POPROWADZIŁ NASZE WESELE.

Jeszcze raz dzięki wielkie Marek za wszystko !!!Jola Bańczak – Dom Weselny Dziedzic w Pakoszówce k.Sanoka – 6 lipca 2014 r.
Bardzo dziękujemy za świetną zabawę, zafundowaną naszym gościom na poprawinach:)Wszyscy świetnie się bawili a o to przecież chodziło. Na pewno będziemy Pana polecać. Życzymy powodzenia i wielu imprez do prowadzenia:)

Paulina i Adaś – Gogołów – Trzy Siostry – 20 lipca 2014 r.
jeszcze raz pragniemy Ci podziękować za kawal dobrej roboty. Wszyscy goście byli zadowoleni co można było zauważyć po zapełnionym parkiecie, nawet na weselu nie bawili się tak dobrze jak na poprawinach które grałeś dla nas :) Każdy z gości znalazł coś dla siebie Dziękujemy za Twoje profesjonalne podejście i dostosowanie się do wszystkich Impreza była przednia Szkoda ze tak szybko się skończyło :/ mam nadzieje ze jeszcze kiedyś się spotkamy :) P.S. już dałam na Ciebie namiary kilku osobom wiec spodziewaj się telefonów:)

Michał Kołodziej

Michał i Żen – 21 czerwca 2014 – wesele – Chata Starych Znajomych – Zahutyń

Marku, chcieliśmy Ci jeszcze raz podziękować za doskonałe wykonanie pracy. Zabawa była naprawdę przednia, wszyscy goście i my zadowoleni. Odpowiedni dobór utworów, tak, że każdy się bawił niezależnie od wieku. Zabawy na poziomie i prowadzenie całej imprezy z pełną klasą.
Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy

 

Mateusz i Jego Ładniejsza Połowa :) – Zajazd Pod Skałą – Jasło – 22 czerwiec 2014 r.

Pełen profesjonalizm, świetnie zagrana muzyka przy, której wszyscy się super bawili nie chcąc schodzić z parkietu. Jak dla nas bomba :)

Pozdrawiamy i dziękujemy :)

 

Karolina i Mariusz – Gościniec Rabe – 7 czerwca 2014 r.
DJ godny polecenia. Rozkręcił imprezę na maxa. Profesjonalne podejście i punktualność to jego cechy.
Pozdrawiamy i polecamy innym !!!

 

Ewelina i Norbert – restauracja Szelców – Lesko – 29 grudzień 2013 Bardzo dziękujemy za super poprawiny :) Impreza była super :) wszyscy goście byli bardzo zadowoleni :) Mam nadzieje ze będziemy mieli okazje jeszcze pobawić razem na imprezie prowadzonej przez Pana 😀 Było naprawdę świetnie :) Ewelina i Norbert
Ania i Mateusz – Poraż – 19.10.2013 r.
Marku dziękujemy Ci za wspaniałą zabawę i uczynienie z naszego wesela i poprawin świetnej imprezy. Muzyka była doskonale dobrana i każdy znalazł coś dla siebie. Gościom również się podobało tym młodszym jak i tym starszym i byli Tobą zachwyceni (zwłaszcza Ciotunia ). Śmieszne zabawy które nikogo nie gorszyły i co ważne nikt nie wzbraniał się żeby brać w nich udział (toast z bułki tartej – MISTRZOSTWO), dobra muzyka i zdolność porwania wszystkich do tańca to jedne z największych Twoich zalet, a na tym lista się nie kończy. Słuchasz Młodych i wiesz czego chcą i do tego potrafisz dobrze doradzić – jednym słowem pełen profesjonalizm. I jeszcze dedykacje, które Goście mogą zamawiać w trakcie wesela – to super sprawa. Będziemy Cię polecać każdemu, kto zamierza organizować wesele lub inne imprezy. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy na jakiejś imprezce którą będziesz prowadził i powspominamy nasze wesele. Pozdrawiamy serdecznie!
Ania i Mateusz (19.10.2013 r.)

 

Paweł i Ania 28 września 2013 r. – Przysieki k/Jasła

Wielkie podziękowania dla Pana Marka (Dj Marco) ! Nasze przyjęcie weselne odbyło się 28 września 2013 roku i powiem że jeszcze nigdy się tak dobrze nie bawiliśmy Całość od początku do końca przygotowana bardzo profesjonalnie, świetne podejście do nas jak i do gości, wszelkie zabawy i konkursy, muzyka jaka tylko nam pasowała. Pan Marek potrafi świetnie wyczuć bawiących się gości i dopasować całość pod nich, bardzo się angażując w swoją pracę. Nikt z naszych gości nawet nie przypuszczał że Dj na weselu potrafi zrobić lepszy efekt swoją pracą niż orkiestra na żywo, chociaż takich jest coraz mniej bo większość „leci” z playbacku. Jeśli tylko ktoś szuka Dj na swoje wesele lub też inną imprezę to z całego serca polecamy Pana Marka to świetny Dj i zarazem wodzirej imprezy. Mamy nadzieję że jeszcze się zobaczymy na niejednej imprezie

Pozdrawiamy Paweł i Ania
Aneta i Mateusz Bryndza, Lesko –  Restauracja Szelców, 21 września 2013 r.
To było wesele naszych marzeń!!! Chcielibyśmy wraz z całą naszą rodziną podziękować za cudowną oprawę muzyczną tego najwspanialszego dnia w naszym życiu. Wszystko było po prostu idealne, muzyka dopasowana dla wszystkich gości w każdym wieku, wszyscy byli bardzo zachwyceni. Zabawa poprowadzona profesjonalnie i z ogromnym wyczuciem atmosfery i upodobań gości, dużo utworów przy których wszyscy bawiliśmy się cudownie. Plan naszego wesela zrealizowany w 100%, tak jak sobie wymarzyliśmy, dziękujemy za mega profesjonalizm i super zabawę Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i na pewno będziemy polecać innym Pozdrawiamy serdecznie Aneta i Mateusz Bryndza

Kasia i Marcin:)   14.09.2013r.  – Dwór Krościenko Wyżne
Impreza na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wszyscy gości oraz my świetnie się bawiliśmy. Każdy był zaskoczony tym, że wesele z udziałem dj’a może być tak udane. DJ Marek to nie tylko doskonała oprawa muzyczna, ale również humor i dobra zabawa przez całą noc. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Ewelina i Andrzej, 24 – 25 sierpień – Łączki k. Leska Pensjonat Gawra
Chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za oprawę muzyczną naszego wesela,oraz poprawin Goście Byli zadowoleni w 100 Procentach .Na początku wszyscy sie obawiali Dj ze to nie to samo co orkiestra powiem tak Dj Marko jest lepszy od nie których orkiestr co mi bylo dane słyszeć
Dziękujemy Ci Marku Jeszcze Raz Pozdrawiam w 100 Procentach polecam Dj MARKA

Barbara i Dawid, Jeżowe – Hotel Magnat, 15 września 2013 r.
Wesele super, muzyka miła dla każdego ucha, dj pełnym zaangażowaniem gromadzi ludzi na parkiecie i wyzwala w nich skrywane przez lata zdolności taneczne, współpraca na piąteczkę z plusem – nie znalazła się nawet jedna osoba na weselu która by nie pochwaliła dja i wiele z tych osób uznało tą imprezę za najlepszą na jakiej byli (a byli na wielu) pełen profesjonalizm i wrażenie że facet po prostu urodził się za konsoletą, z ręką na sercu polecamy, gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele to pierwszy telefon byłby do DJ;a Marka.
Pozdrawiamy i jeszcze raz wielkie dzięki naprawdę nie znalazł się nikt z jakimikolwiek zastrzeżeniami a na poprawinach królował tylko temat super muzyki i oczywiście niezniszczalnej starościny. Wybacz że dziś dopiero wszystko uregulowane ale tyle się dzieje że nam to z głów wyparowało. Ale za to z moją starościną chyba w przyszłym roku znów się spotkasz bo już numer wycyganiła i poleciła Cie swojemu szwagrowi.
pozdrawiamy dziękujemy
Martyna i Łukasz 15 sierpnia 2013 – Lutowiska
Chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za oprawę muzyczną naszego wesela. Cała impreza była poprowadzona z odpowiednim wyczuciem chwili – były momenty śmieszne, wzruszające, był czas na zabawę i odpoczynek. Polecamy każdej niezdecydowanej parze!!! Po weselu dostaliśmy dużo skarg od gości najczęściej narzekali na ból nóg i gardeł jeszcze raz dziękujemy !!! Martyna i Łukasz 15 sierpnia 2013

 

Róża i Rafał, Hyżne – 3 sierpnia 2013 r.
Jeszcze raz dziękujemy za super oprawę muzyczna na weselu. Goście byli zadowoleni i już kilka osób chciało do Ciebie numer.
Pozdrawiamy Róża i Rafał

 

Ania i Alan 7.09.2013 Sanok
Dziękujemy bardzo za poprowadzenie naszego wesela. Zabawa była rewelacyjna, muzyka dla każdego, śmieszne ale kulturalne zabawy, świetny kontakt z gośćmi. Po prostu pełny profesjonalizm. Bez wahania polecamy pana Marka. :) i jeszcze raz dziękujemy :)

 

Gosia i Sławek – Rymanów –  Jaś Wędrowniczek – 8.06.2013
Marku, chcemy Ci serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego wesela. Muzyka była świetna, każdy mógł coś wybrać dla siebie. Konkursy super a zabawa wyśmienita. Przetańczyłam większość wesela na boso  :)
Zarówno goście jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni. Jesteś stworzony do prowadzenia takich imprez i na pewno będziemy Cię polecać rodzinie i znajomym.
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie nam dane bawić się razem.
Pozdrawiamy i dziękujemy!
Gosia i Sławek

 

Klaudia i Maciej Puk – Korczyna 25.05.2013

Marku dziękujemy Ci za poprowadzenie Naszego wesela do samego rana. Zabawa była przednia zarówno na weselu i poprawinach. Goście się wyśmienicie bawili nie chcieli wracać do domów. Co chwilę ktoś podchodził i mówił, że się super bawi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Ciebie. Zrobiłeś fajny klimat, zabawy ze smakiem no i świetna muzyka dla każdego. Serdecznie Cię pozdrawiamy no i może kiedyś do zobaczenia
P.S Szczerze polecamy Pana Marka – pełna profeska !!!

 

Sylwia i Piotrek :) czwartek 9 maja 2013 15:28 Zahutyń

Gdy zdecydowaliśmy się na Dj aby prowadził nasze wesele, to najbardziej baliśmy się o opinie gości. Gdy usłyszeli Ciebie Marku, Twoje świetne puszczanie muzyki, super konkursy, krótkie przerwy, na poprawinach fantastyczne karaoke byli z Ciebie zadowoleni, wybawieni. Same pozytywne słowa słyszeliśmy od nich na Twój temat.
Dziękujemy Ci za super poprowadzenia naszego wesela, jesteśmy zadowoleni że wybraliśmy Ciebie niż zespół. Świetnie wykonujesz swoją pracę, jesteś do tego stworzony.
Jeszcze raz dziękujemy i będzie Cię polecać innym. Gorąco pozdrawiamy.

 

Ewa i Andrzej, czwartek 2 maja 2013 22:12 Krościenko Wyżne – Dworek Chcieliśmy bardzo podziękować za wspaniałą imprezę i profesjonalną obsługę muzyczną z Twojej strony. Zarówno my jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy Ciebie gorąco polecać wszystkim znajomym, planującym organizację wesela. Niedługo wyjeżdżamy na Ukrainę w podróż poślubną :) Pozdrawiamy Ewa i Andrzej.

 

Ania i Sławek wtorek, 05 lutego 2013 12:17 | Hyżne

Wspaniale zorganizowana impreza, dzięki Panu Markowi tańce trwały do samego rana! Dowodem na to że jest profesjonalnym Dj-em jest fakt, że w naszej rodzinie organizujemy kolejne wesele i oczywiście imprezę poprowadzi Pan Marek ! Bez wątpienia polecam komuś kto waha się pomiędzy DJ a orkiestrą! Jeszcze nigdy tak świetnie się nie bawiłam jak właśnie na swoim weselu a to przecież o to chodzi! Nasi rodzice długo leczyli bolące nogi po dzikich tańcach ! Marku szczerze pozdrawiamy i zapraszamy w sierpniu do Hyżnego!

 

Asia i Vadim czwartek, 31 stycznia 2013 12:09 | Sanok

Bardzo dziękujemy za genialną zabawę na weselu! Pełen profesjonalizm i umiejętność komunikacji z gośćmi weselnymi. Trafiony repertuar i śmieszne zabawy.
Pozdrawiamy serdecznie Pana Marka – super DJ-a i wodzireja!
Troszczy się o całą zabawę, więc Państwo Młodzi mają lżej )))

 

Anna i Daniel czwartek, 10 stycznia 2013 00:06 | Białka koło Błażowej

Niezapomniane poprawiny tylko z Markiem, tłok na parkiecie zapewniony. Pełen profesjonalizm i znajomość tematu. Aż nie żal że już po imprezie. Pozdrawiamy i dziękujemy!

 

BOGUSŁAW i ZUZANNA ROLEK poniedziałek, 24 grudnia 2012 13:10 | JASŁO

DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALNIE ZROBIONĄ IMPREZĘ na NASZYM WESELU, Było super DZIĘKUJEMY Ze ROZBUJAŁEŚ CAŁĄ SALE I NIKT NIE SIEDZIAŁ.

IMPREZA BYŁA BARDZO DOBRZE PRZEPROWADZONA.PEŁEN PROFESJONALIZM Z TWOJEJ STRONY, KAWAŁKI KTÓRE GRAŁEŚ BYŁY ŚWIETNE, DOBRZE DOBRANE, DUŻY TŁOK NA PARKIECIE JESZCZE RAZ DZIĘKI!!

 

Monika i Tomek sobota, 22 grudnia 2012 19:01 | Tarnawa Górna

DJ Marco grał na naszym weselu. Impreza była fantastyczna. Muzyka dla każdego, fajne, śmieszne zabawy. Wszyscy byliśmy BARDZO zadowoleni. Bez wahania polecamy pana Marka!!! To profesjonalista w swojej branży.

 

Kaśka wtorek, 04 grudnia 2012 08:53 | Sanok

Marek został nam polecony, więc nie ukrywam, że obawy były. Jednak na szczęście bezpodstawne.Marek jest osobą otwartą, pogodną i podchodzącą do swojej pracy z dużym profesjonalizmem. Mogłam liczyć na jego pomoc i wieloletnie doświadczenie. W pełni mu zaufałam i wyszło super. Ludziska bawili się wspaniale, muzyka dla każdego(nawet moi 75 letni dziadkowie znaleźli coś dla siebie- a widzielibyście dziadzia wywijającego pod rękę z babcią- szaleństwo)Dziękuję Ci Marku za wszystko i polecam serdecznie wszystkim, którzy lubią dobrą zabawę. pozdrawiam

 

Ania i Michał niedziela, 04 listopada 2012 16:50 | 06.10.2012r. – „Perła” Jasło

Za mało słów by określić, jak bardzo byliśmy zadowoleni po weselu poprowadzonym przez Marka. Wielu naszych gości na początku było bardzo sceptycznie nastawionych, gdy usłyszeli, że impreza będzie prowadzona przez DJ-a. Nie dość, że zostali obtańczeni i wybawieni przez Marka, wyszli zadowoleni z wesela i niektórzy proszą nas o przekazanie namiarów na niego. Marek wymyślał wspólne zabawy (wężyki, kółeczka itp.), także parkiet cały czas był pełny, ludzie nie siedzieli przy stołach a single nie odczuli, że przyszli bez pary na wesele. Zabawy zaproponowane przez Marka również rozbawiły do łez, a nie uraziły nikogo. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY MARKU ZA SUPER ZABAWĘ!!!

 

Gosia piątek, 02 listopada 2012 20:31

Prawdę mówiąc nie byłam przekonana do wesel z wodzirejem (z doświadczenia), ale po weselu, na którym imprezę zabawiał Marek, zmieniłam zdanie, było naprawdę świetnie, wybawiłam się bardzo, mimo upału, który nie zachęcał do zabawy
Z czystym sumieniem POLECAM !!

 

Asia wtorek, 30 października 2012 18:41 | Okolice Rzeszowa

Miesiąc po weselu ale emocje w nas i naszych gościach nadal gorące a to wszystko dzięki Markowi. Mimo, że nasze wesele było małe to wszyscy goście bawili się non stop na parkiecie a pod koniec ciężko było zakończyć imprezę bo wciąż im było mało .. I tak szczerze dla wszystkich co chcą wiedzieć Marek to niesamowita osoba ciepła, zabawna i naprawdę mega profesjonalna…My sami baliśmy się brać na wesele dj ale teraz gdybyśmy mieli szanse to powtórzyć to na pewno bez wahania Marek byłby na nim dj.
pozdrawiam Asia i Mateusz

 

Iwona poniedziałek, 29 października 2012 20:45

Disco, poleczki, walczyki
to repertuar, przy którym tańczą wszystkie Smyki.
Czy to nowość, czy to hit
dla DJ’a żaden mit.
Pełen profesjonalizm w pracy płynie, i dlatego nasz Mareczek z tego słynie.
W związku z tym Starościna podziękowania zostawia, i wszystkich gorąco do DJ namawia!!

 

Kasia i Łukasz środa, 15 sierpnia 2012 20:44 | Sanok

Mówią, że dobra muzyka to podstawa imprezy. W przypadku Marka nie tylko muzyka była dobra i taka jak się umawialiśmy lecz także całe prowadzenie wesela. DJ Marco ma to coś, dobry timing i wyczucie chwili. Wg mnie jest dużo lepszy niż wiele orkiestr weselnych jakie dane mi było słyszeć.

Na własnym weselu wybawiłem się jak na dobrym dancingu i dyskotece zarazem. Goście byli zachwyceni i bawili się do świtu. Na poprawinach jedyne narzekania były na zakwasy ….

Polecamy z czystym sumieniem: Kasia i Łukasz.

Wesele 04.08.2012 r. w restauracji Bartek w Sanoku.

 

Kasia26 wtorek, 14 sierpnia 2012 20:49

Polecammm

Jeśli ktoś miałby wątpliwości w wyborze dj/wodzireja na wesele lub inna zabawę to z doświadczenia na własnej sikorze a raczej weselu polecam pana Marka. Nie dość ze jest sympatyczny to tak super mi poprawiny poprowadził ze goście bawili jak szaleni i wszyscy mówili zgodnie ze o niebo lepszy niz orkiestra był! Jakbym mogła coś zmienić to pewnie grałby na moim weselu również,

pozdrawiam

 

Weselniczka piątek, 20 lipca 2012 20:50

super dj – wodzirej !!

z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka na wesele i myślę że każdą inną imprezę. dobra muzyka, kontakt z ludźmi i otwarty na propozycję gości. karaoke w jego wykonaniu to mistrzostwo świata!!!!

profesjonalnie pod każdym względem w 100%tach !!!

pozdrawiam

 

Asia i Krzyś środa, 30 maja 2012 20:53

wesele w Jeżowem 26.05.2012

Wybór Mareczka na wesele był jednym z lepszych trochę bałam się jak to będzie i czy jak to zwykle bywa goście nie będą narzekać.. ale wszystko było SUPER!!! MY i nasi goście bawiliśmy się wspaniale i nikt nawet nie zwrócił uwagi ze nie ma z nami zespołu 5-osobowego dziękujemy Mareczku i jak będzie się szykować kolejne wesele to się odezwiemy,

pozdrawiamy !!!

 

Ela i Alek niedziela, 20 maja 2012 20:51

DJ MARKO…

– robi to co lubi i robi to profesjonalnie. Potrafi przyciągnąć gości na parkiet, wprowadzić fajna atmosferę podczas zabaw. Poza tym jest kreatywny i pozytywnie nastawiony do gości.

Polecamy, bo GRAJEK potrafi…!!!

POZDRAWIAM

 

Aga i Józek sobota, 12 maja 2012 20:54

Aga i Józek: Wesele

Pomysł zatrudnienia Marka na naszym weselu był strzałem w dziesiątkę. Na parkiecie bawili się nawet Ci co wcześniej zarzekali się, że na niego nigdy nie wyjdą :-)

Dzięki Marek!!!

 

Anka i Paweł poniedziałek, 23 kwietnia 2012 20:56 | Jasło

Mareczku – dziękujemy !!

Mareczku dziękujemy za wszystko, tak jak poprowadziłeś Nasze wesele to było mistrzostwo !!!

Goście byli zaszokowani że jedna osoba może bawić ludzi i robić tyle co cały zespół !!

goście pytali, skąd my Cię wytrzasnęliśmy  Polecamy Cię w 100 % !!

Pozdrawiam

 

MAMA WESELNA – Krystyna Lubecka piątek, 30 marca 2012 22:05

Panie Marku! Dziękujemy za wspaniała imprezę, jest Pan Super Dj-em!! Profesja 100% Było Super!!

Jeszcze raz Dziękujemy i pozdrawiamy oraz polecamy dalej.. Wielkie Brawa dla PANA!!

PS. Goście pogubili buty.. hahaha

 

Justyna i Krzysztof – USA: Zabawa weselna piątek, 30 marca 2012 22:02

Panie Marku,

Chcemy serdecznie podziękować za pełny profesjonalizm w prowadzeniu naszego przyjęcia weselnego.

Wszyscy goście się super bawili, muzyka była świetnie dobrana dla starszego pokolenia jak i dla młodzieży. Super zabawa, polecamy Pana w 100% każdemu kto poszukuje dj’a na wesele.

Pozdrawiamy !!!

 

gość weselny z Dworu Ostoja piątek, 30 marca 2012 22:01

Witam wszystkich. Powiem krótko, nie widziałem lepszego dj’a na weselu, a już kilka w swym życiu zaliczyłem. Super muzyka dla każdego w przedziale od 16 do 60 lat, dobre prowadzenie całego wesela, oczepiny popisowe i co ważne na weselu kontrolował całe wesele do 4tej rano !!!

 

Beata i Darek piątek, 30 marca 2012 21:01 | Krosno

Co możemy powiedzieć o Marku – super pod każdym względem !!! Prowadził nasze wesele, impreza była super, pełen profesjonalizm, muzyka dla wszystkich w różnym wieku, bawili się wszyscy bez względu na wiek, świetne prowadzenie, super oczepiny. Wszystko tak jak ustaliliśmy na spotkaniu.

Każdemu kto szuka dj’a na wesele polecamy w 100% Marku, raz jeszcze dziękujemy za wszystko.

 

AGATA i MAREK czwartek, 06 października 2011 08:24

Wielkie DZIĘKUJEMY za poprowadzenie naszych poprawin. Impreza była w 100 % udana, muzyka miła dla ucha i dla nóg. Wszyscy nasi goście są bardzo zadowoleni! Serdecznie pozdrawiamy!!!

 

Jola i Łukasz wtorek, 30 sierpnia 2011 22:09

Marku dziękujemy za cudowne poprawiny wszyscy byli zachwyceni wręcz oczarowani karaoke i całą impreza gorąco polecamy wszystkim i jeszcze raz dziękujemy. Pozdrowienia od nas i wszystkich gości. (pójdę boso…..)

Gorąco pozdrawiamy i czekamy na zdjęcia……

 

Honorata i Karol poniedziałek, 29 sierpnia 2011 22:11 | Hotel Classic Rzeszów

Marku, taką imprezę jaką zrobiłeś na naszym weselu, można nazwać Mistrzostwem Świata. Naprawdę chylimy czoła. Z wielkim szacunkiem dziękujemy, za tak profesjonalnie wykonaną pracę. Widząc z jakim oddaniem i pasją podchodzisz do pracy, dzięki raz jeszcze !!!!

 

ekipa z Dukli czwartek, 11 sierpnia 2011 22:16 | Dukla

super dj i wodzirej !!!

Raz jeszcze dziękujemy za super imprezę w Dukli podczas tegorocznych Dni Dukli!!!!

To była super impreza !!! Super Pan prowadził imprezę, szkoda tylko że tak krótko !!!

Mamy nadzieję, że za rok będzie Pan znów u nas !!!

 

Wojtek środa, 25 maja 2011 22:17

super dj i wodzirej

Mareczku, raz jeszcze dziękuję w imieniu całej ekipy za 3 tygodnie spędzone w Polańczyku, w kawiarni Arkadia. Kawiarnia jak kawiarnia, ale to co Ty robisz, jaki klimat wprowadzasz i jak potrafisz bawić ludzi to dla mnie i całej ekipy była super robota w Twoim wykonaniu.

Dzięki za wszystko, na długo wieczory spędzone w Polańczyku zostaną w naszej pamięci.

Pozdrawiam, Wojtek i ekipa

 

Gosia i Krzysiek czwartek, 03 marca 2011 22:19

Wielkie Dzięki Panie Marku!!!

Świetny fachowiec, super poprowadził nasze wesele. Pełna profeska. Potrafi na parkiet wyciągnąć zarówno młodzież jak i gości z większym stażem wiekowym. Super oprawa, muza dla każdego, rewelacyjne prowadzenie – jednym słowem IDEALNIE

Wielkie Dzięki Panie Marku!!!

 

Tomek i ekipa wtorek, 11 stycznia 2011 17:37 | Rymanów

najlepszy Sylwester !!!

Marku, dzięki za super prowadzenie Sylwestra w Rymanowie w Stomilu – dla mnie i całej ekipy było po prostu super !!!

Muzyka dla każdego i super prowadzenie imprezy, nawet nie wiedziałem kiedy była 4ta rano…… i sylwester minął… szkoda że tak szybko.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia – Tomek

pozdrawiam

 

Kasia i Wojtek środa, 05 stycznia 2011 17:39

Nic dodać, nic ująć

Cóż mogę dodać do reszty opinii? Chyba tylko wstawić ocenę, jak w szkolnym dzienniczku. Wstawiam +5 i gorąco polecam. Profesjonalne prowadzenie, otwartość na propozycje, muzyka dostawana do sytuacji na parkiecie, dobry kontakt.

Dziękujemy i POLECAMY!

 

Edyta i Jan poniedziałek, 03 stycznia 2011 17:40

Polecamy

Marku, serdeczne dziękujemy za świetną oprawę muzyczną i profesjonalne prowadzenie naszego przyjęcia weselnego. Wszystko było tak, jako sobie to wyobrażaliśmy. Także od naszych gości usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii na temat twojej pracy. Bardzo miło wspominamy ten wyjątkowy dla nas dzień i w dużej części jest to też twoja zasługa. Szczerze wszystkim cię polecamy!!!

 

Ania i Janek – rodzice weselni niedziela, 10 października 2010

SUPER SUPER SUPER

Panie Mareczku, człowieku orkiestra. Dziękujemy za to co dla nas zrobiłeś. Super wesele, super prowadzenie i co możemy powiedzieć……. jak się dowiedzieliśmy że na weselu naszej córki będzie dj a nie orkiestra to nie byliśmy zadowoleni, ale tylko do czasu jak zacząłeś nas bawić !!! Super – rewelacja !!!!

od tego dnia zmieniliśmy zdanie na temat dj’a na weselu, oczywiście na DUŻY PLUS dla Ciebie. Raz jeszcze dziękujemy za wszystko i będziemy polecać na przyjęcia weselne właśnie Ciebie.

 

AGA I PAWEŁ czwartek, 12 sierpnia 2010

NAJLEPSZY DJ NA ŚWIECIE

Parę dni temu odbyło się nasze wesele i poprawiny które prowadził Pan Marek. Robił to tak wspaniale i profesjonalnie że każdy z gości niezależnie od wieku bawił się na całego.Już na samym początku wesela Dj potrafił porwać każdego do zabawy. Wszyscy byli wybawieni, zadowoleni i każdy chwalił Dj-a. Nikt się nie nudził. Dzięki Panu Markowi nasze wesele będziemy do końca życia wspominać z radością i z całego serca Go polecamy i dajemy słowo że wesele z Dj Marco będzie na pewno udane i będzie trwało do białego rana! Na pewno nie będziecie żałować. Pan Marek to urodzony Dj i wodzirej a oprócz tego bardzo wesoły i sympatyczny człowiek!

Mareczku dziękujemy za wspaniałą zabawę w imieniu swoim i wszystkich naszych gości! Nasze wesele było najpiękniejszym dniem w naszym życiu i to wszystko dzięki Tobie! Pozdrawiamy!

 

Kasia i Tomek niedziela, 11 lipca 2010 17:46

super – polecamy w 100%

Marku, dzięki za prowadzenie naszego wesela. Wszystko było w 100% udane. Goście zadowoleni, wybawienie i tylko żałowaliśmy że nie było Ciebie z nami na poprawinach – dj z poprawin to jedynie mała namiastka Ciebie pozdrawiamy serdecznie, do zobaczenia i życzymy wielu udanych imprez i zadowolonych klientów jak my

 

Kasia i Bartek niedziela, 20 czerwca 2010 08:26 | Jasło

Wg nas i myślimy że również naszych gości weselnych, jest to najlepszy dj – wodzirej na wesele na Podkarpaciu. Super prowadzenie całego wesela, dobrze dobrana muzyka, było co nie co dla babci i dziadka i dla najmłodszych ludzi na sali – super !!! Pełen profesjonalizm, do 4 rano Pan Marek bawił ludzi i nikt nie powiedział złego słowa na temat dj’a. Polecamy tego dj’a na wesele, jeżeli chcecie się dobrze bawić to nie ma co szukać tylko zamówić właśnie Marka na wesele i zadowolenie w 100%.

Nasze wesele było bardzo udane, goście zadowoleni i wybawieni, a większość z nich była pierwszy raz na weselu z dj’em i byli w szoku że jedna osoba, zamiast zespołu 3-4-5 osobowego może go zastąpić.

Panie Mareczku, raz jeszcze serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy – Kasia i Bartek, Jasło.

 

Kasia i Bartek czwartek, 03 czerwca 2010 17:48 | Jasło

najlepszy dj na Podkarpaciu na wesele

Wg nas i myślimy że również naszych gości weselnych, jest to najlepszy dj – wodzirej na wesele na Podkarpaciu. Super prowadzenie całego wesela, dobrze dobrana muzyka, było co nie co dla babci i dziadka i dla najmłodszych ludzi na sali – super !!! Pełen profesjonalizm, do 4 rano Pan Marek bawił ludzi i nikt nie powiedział złego słowa na temat dj’a. Polecamy tego dj’a na wesele, jeżeli chcecie sie dobrze bawić to nie ma co szukać tylko zamówić właśnie Marka na wesele i zadowolenie w 100%.
Nasze wesele było bardzo udane, goście zadowoleni i wybawieni, a większość z nich była pierwszy raz na weselu z dj’em i byli w szoku że jedna osoba, zamiast zespołu 3-4-5 osobowego może go zastąpić.

Panie Mareczku, raz jeszcze serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy – Kasia i Bartek, Jasło.

 

Młodzi środa, 02 czerwca 2010 08:29 | Sanok

Śliczne podziękowania Marku, było idealnie, po prostu tym czym się zajmujesz wykonujesz to profesjonalnie. A gdy ktokolwiek kiedykolwiek zapyta mnie czy znam dj i wodzireja odpowiedz z mej strony będzie jedna dj Marko Wszystkim podobało się Twoje granie i prowadzenie uroczystości. Życzymy powodzenia i mam nadzieje, że uda nam się jeszcze spotkać, już nie jako młodzi zapewne.

 

Beata i Piotrek niedziela, 16 maja 2010 08:31

Panie Marku, dzięki raz jeszcze za bawienie naszych gości na weselu, wszyscy byli bardzo zadowoleni i jednego czego żałujemy że nie było Pana na poprawinach

Polecamy wszystkim kto chce mieć zawodowca na swoim weselu, profesjonalizm w każdym calu. Super prowadzenie całej imprezy, przeboje dla najmłodszych i tych „troszkę” starszych a do tego a do tego utrzymanie przez całe wesele super atmosfery.

Raz jeszcze dziękujemy, do zobaczenia.

 

Tomek i Kinga wtorek, 27 kwietnia 2010 08:33 | Sanok

Nic dodać nic ująć – super dj, a jeszcze lepszy wodzirej. Prowadził nasze wesele w Sanoku, nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa na tego człowieka. Do rana bawił naszych gości, super dobrana muzyka, super zabawy – polecamy w 100%.

Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, tylko szkoda, że tak szybko minęła ta noc. Nawet Ci którzy byli sceptyczni nastawieni do dj’a powiedzieli – REWELACJA!!!

Panie Marku raz jeszcze bardzo dziękujemy.
Pozdrawiamy i do zobaczenia.

 

Kinga i Paweł niedziela, 14 marca 2010 08:38

pełen profesjonalizm

Co możemy powiedzieć to to, że to pełen profesjonalizm prowadzeniu wesela. Super prowadzenie, toasty, muzyka dla wszystkich i w każdym wieku, konkursy i super oczepiny, a do tego przesympatyczny facet. Nasi goście byli bardzo zadowoleni z Pana Marka na naszym weselu. polecamy go wszystkim którzy szukają dobrego dj’a na swoje wesele – warto !!!

 

kuracjusz czwartek, 04 marca 2010 Polańczyk

dobry wodzirej

nie będę się wiele rozpisywał, powiem krótko, spędziłem na imprezach które prowadził Pan Marek w Polańczyku ponad 20 wieczorów – ogólnie rewelacja, muzyka dla wszystkich bez względu na wiek i gusta, do tego super głos. Najlepsza muzyka w Polańczyku jest w Arkadii, tylko dlatego tam wiele osób chodzi na tańce – polecam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam będę – myślę że piszę nie tylko w swoim imieniu ale także w imieniu wielu osób z mojego turnusu.

 

Rodzice Weselni piątek, 19 lutego 2010

Pan Marek prowadził wesele naszej córki, i co możemy powiedzieć to to, że na początku byliśmy przeciwni aby na weselu był dj a nie orkiestra. Dla nas było to coś nowego i nieznanego. Ale po weselu możemy powiedzieć że to super sprawa, muzyka dla wszystkich, wesołe prowadzenie imprezy, super zabawy – ogólnie było wesoło do 4tej rano. Polecamy tego człowieka, potrafi bawić ludzi i do tego co ważne w bardzo dobrej cenie.

Panie Marku raz jeszcze dziękujemy bardzo – rodzice weselni

 

Tadeusz wtorek, 26 stycznia Polańczyk

Byłem na imprezach prowadzonych przez tego dj’a w Polańczyku w Arkadii. Co powiem, ten człowiek potrafi zabawić ludzi w różnym wieku. Na turnusie byli ludzie w wieku od 25 do 70 lat i wszyscy bardzo chwalili imprezki – „wieczorki taneczne w Plonie”. Myślę, że większość przychodzi właśnie tam ze względu na muzykę, super prowadzenie imprezy, klimat jaki potrafi Pan Marek wprowadzić na imprezie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam się pobawię. Panie Marku moje gratulacje, pozdrawiam – Tadeusz z Krakowa. ps. pozdrowienia dla Kawiarni Arkadia w Polańczyku.