Tu pracowałem

Podczas mojej kariery zawodowej miałem przyjemność gościć w wielu lokalach na terenie Podkarpacia, a także poza jego granicami.

Pracowałem na wielu imprezach, od wesel, przez bankiety dla firm, imprezy integracyjne, dyskoteki w lokalach nocnych, a także festyny rodzinne przy okazji „Dnii Dziecka”.

Oto lista lokali w których pracowałem. Kierownicy, pracownicy i menadżerowie tych lokali mogą państwu przekazać opinię na temat mojej pracy, wystarczy zadzwonić i zapytać…………………………..

 

– San Lux w Sanoku – www.sanlux.pl

– Hotel Arłamów – http://www.arlamow.pl/

– Akwarium i Hermina w Krośnie – www.hermina.pl

– Restauracja Ratuszowa w Lesku /obecnie Stare Lisko/ – http://www.starelisko.pl/

– Ośrodek Wczasowy Jawor w Polańczyku – www.jawor24.pl

– Restauraja Małopolska w Jaśle – www.hotel-malopolska.pl/p

– Zajazd U Kmity w Postołowiu k/ Leska

– Ośrodek wczasowy Amer-Pol w Polańczyku – www.amer-pol.com.pl

– Kawiarnia Arkadia w Polańczyku

– Ośrodek Wczasowy Tarnica w Solinie – www.solinahotel.pl

– Hotel Solina w Solinie – www.hotelsolina.pl

– Restauracja Jagiellońska w Sanoku – www.hoteljagiellonski.pl

– Dom Weselny Kmicic w Sanoku – www.kmicic.sanok.pl

– Pensjonat GAT Zamek w Lesku – www.zamek.gat.pl

– Dwór Ostaia w Klimkówce k/Krosna – www.ostoia.pl

– Restauracja Pod Skałą w Jaśle – www.zajazdpodskala.pl

– Restauracja Jaś Wędrowniczek w Rymanowie – www.jas-wedrowniczek.pl

– Restauracja Dworek Sanocki w Sanoku – www.dworeksanocki.pl

– Restauracja SanVit w Sanoku – www.sanvit.sanok.pl

– Restauracja Bieszczadzka w Ustrzykach Dolnych

– Hotel Ewka w Myczkowie k/Polańczyka – www.hotelewka.bieszczady.pl

– Restauracja – Hotel Bona w Sanoku – www.bonasanok.pl

– Restauracja – Hotel Salamandra k/Leska – www.salamandra-hotel.pl

– Restauracja Galicja w Sanoku

– Restauracja Szelców w Lesku – www.szelc.eu

– Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny Sosenki w Sanoku – www.nawesele.sanok24.pl

– Restauracja Bartek w Sanoku – www.restauracjabartek.sanok.pl

– Restauracja Magnat – Jeżowe k/Rzeszowa – www.hotelmagnat.com.pl

– Dom Weselny Dona – Duczki k/Warszawy – www.sala-dona.pl

– Sala Weselna w Małej k/Tarnowa

– Chata Starych Znajomych – www.chatastarychznajomych.pl

– Restauracja Artis w Moderówce k/Krosna – www.artishotel.pl

– Ośrodek Wypoczynkowy w Olszanicy – Zamek – www.odksw.olszanica.pl

– Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne „Stomil” w Rymanowie Zdroju – www.sanatorium-stomil.com.pl

– Karczma Sami Swoi k/Zakopanego – www.samiswoi.zakopane.biz/

– Hotel Classic w Rzeszowie – www.hotelclassic.pl/

– Dom Weselny Tarnowianka w Tarnowie – www.tarnowianka.pl/

– Restauracja Wodnik w Krośnie – http://www.restauracjawodnik.pl/

– Hotel Cristal Park w Tarnowie – www.cristalpark.pl/

– Hotel Krosno Nafta – www.hotel.nafta.pl/

– Pensjonat Karino w Berezce – www.pensjonatkarino.pl/

– Restauracja – Hotel August w Brzesku – http://www.hotelaugust.pl/

– Sala Przyjęć Okolicznościowych – Harnaś w Sanoku – http://www.harnas.sanok.pl

– Restauracja Winnica w Tarnowie –  http://www.winnica-restauracja.pl/

– Ośrodek Wypoczynkowy Bieszczady w Myczkowcach – http://owbieszczady.pl/

– Pensjonat i Restauracja Gawra w Łączkach –  http://gawra.bieszczady.pl/

– Zamek w Baranowie Sandomierskim –  http://www.baranow.com.pl/strona-glowna.html

– Pałacyk Ślubów Paradise w Błażkowej k/Jasła – www.palacykslubow.pl

– Hotel Dworek w Kolbuszowej – http://www.hoteldworek.pl/

– Restauracja U Schabińskiej w Jaśle /dawna Perła/ – http://www.uschabinskiej.pl/

– Restauracja Alta w Brzozowie – www.alta.com.pl

– Hotel i Restauracja Bengol w Krośnie – www.bengol.pl

– Restauracja Diament w Uhercach – www.restauracjadiament.eu

– Dwór Krościenko Wyżne – www.dwor-kroscienkowyzne.pl

– Restauracja Glorietta w Iwoniczu Zdroju – www.glorietta.pl

– Restauracja Dworek w Przysiekach k.Jasła – restauracjadworekprzysieki.pl

– Restauracja  – Hotel – Twist w Krośnie – http://www.twistkrosno.pl/

– Winnica Maria Anna w Wyżnym – http://www.winnicapodkarpacie.pl/

– Zajazd – Bieszczadzka Ostoja – http://www.bieszczadzka-ostoja.pl/

– Hotel – Restauracja Ines w Sędziszowie Małopolskim – http://www.hotelines.pl/pl/

– Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Pod Platanem w Sędziszowie Małopolskim – http://ckspodplatanem.pl/

– Restauracja Kasztel na Ursynowie w Łowisku k/Kamienia – http://www.lowisko.info/

– Restauracja Afrodyta w Przysiekach k.Jasła  – http://www.restauracjaafrodyta.pl/strona-domowa/

– Restauracja Bałabanówka w Polańczyku – http://balabanowka.pl/

– Karczma Ostoja Spokoju w Olchowcu – http://www.olchowiec.pl/

– Restauracja Chutor Kozacki – http://www.chutorkozacki.pl/

– Hotel – Restauracja Pod Lipą – Humniska – http://www.zajazdpodlipa.com/

– Hotel – restauracja Zefir w Polańczyku – http://hotel-zefir.pl/

– Zajazd pod Horodkami w Tyrawie Wołoskiej – http://www.podhorotkami.infoturystyka.pl

– Sala Bankietowa Dziedzic – Pakoszówka k. Sanoka – http://dziedzic.sanok.pl/

– Oberża Zakapior w Polańczyku – www.zakapior.com

– Motel Super 6 – http://www.super6.pl

– Restauracja Na Górce w Przemyślu – http://www.restauracjanagorce.pl/

– Zajazd Gielarek – Grębów k. Tarnobrzega – http://www.zajazdgielarek.pl/

– Hotel – Karczma Forest w Birczy – http://hotel-forest.pl/

– Hotel Dwa Bratanki w Rzeszowie – http://www.dwabratanki.pl

– Restauracja Lech w Siedlcu k.Krakowa – http://www.hotel-lech.com.pl

– Restauracja Wilcza Jama w Smolniku k. Lutowisk – http://www.wilczajama.pl/

– Restauracja Elwit w Krośnie – http://restauracjaelwit.eu/

– Restauracja Alta w Brzozowie – http://alta.com.pl/alta/

– sale weselne na terenie podkarpacia i małopolski   – lubię je za wieeeelkie sceny :)

– szkoły podstawowe, gimnazja na terenie Podkarpacia,

– Night Club VEGAS w Lesku,
– nagłośnienie i prowadzenie II i III Gali Ślubnej w Krośnie w obiekcie MOSIR Krosno na zlecenie firmy Monaika – profesjonalna organizacja imprez
…cdn…  😉

Mam nadzieję, że wykaz lokali będzie się stale powiększał. Zapraszam Państwa do korzystania z moich usług.
W przypadku chęci współpracy z instytucjami i lokalami dla których jeszcze nie pracowałem przewiduję atrakcyjne rabaty.